Adresa: Žitná 49, Praha 1 Nové Město

Tel: +(420) 222 733 810

Email: info@svatebni-saty-natali.cz

Po / Pá: 11:00 - 19:00h.  |  So: 11:00 - 17:00h.

Naši spokojení zákazníci

Zde si můžete přečíst, co nám napsali někteří z našich zákazníků a prohlédnout si fotografie, které nám zaslali. Pokud patříte mezi naše zákazníky, můžete nám také poslat nějaký text a přiložit fotografie šatů či obleků, které jste zakoupili u nás (nebo jste si je zapůjčili). Text i fotografie nám můžete poslat na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my je rádi zde zveřejníme pro inspiraci našim potenciálním budoucím zákazníkům.

Předem děkujeme,
tým svatebního salónu NATALI

Milý salone Natali,

sice trochu opožděně ale přeci posílám pár fotek svatebních šatů v akci. Šaty měli obrovský úspěch, dokonce i babička u které jsem měla strach, že ani ty slušné ,,porno šaty" nezvládne, tak byla nadšená :-) Ještě jednou Vám moc moc děkuji za vstřícný přístup ochotu. Všude Vás doporučuji :-)

Přeji krásný slunečný den, Gabriela Hessová ( Botosová)

Dobrý den,

šaty byly perfektní - pohodlné, lehké, vzdušné, příjemné a hlavně krásné a líbily se nejen mě. Takže splnily naprosto to, co jsem od nich očekávala, a sice - měla jsem je na sobě co nejdéle to šlo a nebyla nutnost se převlékat! A závoj, který jsme v salóně společně vybraly, byl perfektní.

Takže ještě jednou - moc děkuji !!!

Dobrý den,

zasílám Vám trošku se zpožděním fotografie ze svatby. Moc Vám za vše děkuji - hlavně za možnost změnit šaty 14 dní před svatbou!!! Myslím, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem během příprav na svatbu udělala. Šaty byly krásné a v rámci možností i pohodlné, takže jsem je měla celý den až do noci. Všichni byli z šatů nadšení - hlavně já a malé družičky. Těm bylo hrozně líto, proč si je druhý den nesu na ramínku a nemám je na sobě. Ještě jednou děkuji za skvělý servis, ochotu, za rady při výběru a profesionální jednání. Přeji mnoho úspěchů.

S pozdravem,
Markéta Vaciková (Vavřinová)

Dobrý den,

nejprve bych se chtěla omluvit, za velké spoždění poslání fotek z mého maturitního plesu. Posílám to na e-mail, abyste to měli v lepší kvalitě. Pokud to chcete zveřejnit na facebooku, nemám problém. Fotek posílám víc, popřípadě si vyberte, jaké se vám líbí nejvíc ;). Snažila jsem se poslat fotky, kde budou vidět celé šaty! Děkuji ještě jednou za půjčení šatů a za velice příjemný přístup! Jsem ráda, že jsem svůj vyjímečný večer mohla strávit v šatech od vás :).

Hezký den, Aneta :)

Dobrý večer,

posílám slíbené fotky ve vypůjčených šatech :) a ještě jednou moc děkuji. S pozdravem, Pavla Bednářová


Dobrý den,

konečně se dostáváme k tomu, abychom Vám zaslali pár fotek a především poděkování :-)

Měla jsem od Vás půjčené svatební šaty a manžel oblek. Oba jsme byli moc spokojení. Musím říct, že jsem už na konci jara začala "obcházet" salony a hledat ty pravé svatební šaty. Měla jsem pár favoritek, ale vždycky byly nějaké "ale". Váš salon jsem znala od vidění a tak jsem si řekla, že k Vám skočíme a uvidíme. Rozhodně, že už to bude poslední salon a pak se rozhodnu. Byla jsem okamžitě nadšená. Velmi mile mě překvapil ochotný, milý a lidský přístup, šaty byly krásné a hned na první pohled úplně jiná, výrazně lepší kvalita, než cokoli jsem měla na sobě předtím, skvělá cena. Šaty byly nádherné, všichni mi je obdivovali a já se v nich cítila opravdu výjimečně. Byly lehoučké, báječně se mi v nich chodilo i tancovalo a i když jsem "pro jistotu" měla připraveny půlnoční šaty, vůbec jsem je nevyužila a zůstala jsem ve svatebních šatech až do brzkých ranních hodin :-) Spokojené zákaznice

Ještě jednou moc děkuji i jménem manžela, který byl z mých šatů nadšený stejně jako já a také byl spokojený s oblekem.

V rámci svatby jsou prý ze všeho nejdůležitější tři věci - šaty a oblek, prstýnky a fotograf. Jsem ráda, že jsem se na poslední chvíli rozhodla skočit k vám a měla jsem právě tyto šaty! Děkujeme, ať se Vám daří a máte spoustu spokojených nevěst a ženichů :-). Markéta a Martin Lomničtí

Dobrý den,

posílám fotky z mého plesu se šaty. Děkuji, Gabriela Kováříková

Dobrý den,

v příloze zasílám pár fotek z plesu. Ještě jednou moc děkuji za půjčení a velmi přátelskou spolupráci. Šaty byly úžasné - hned bych šla znova. :).

S přáním hezkého dne, Jacková Karolína

Dobrý den,

moc děkuji za půjčení šatů. Šaty byli ještě krásnější než na poslední zkoušce. Celý večer jsem si aspoň jednou mohla připadat jako princezna. Byla jsem zhodnocená za nejkrásnější maturantku. Ještě jednou chci poděkovat za milý přístup a za půjčení šatů.

Veronika

Dobrý den,

posílám Vám slíbené foto z naší svatby. A zároveň ještě mnohokrát děkuji za pujčení krásných šatů, které mi opravdu každý chválil. Děkuji také za profesionální přístup slečny (bohužel nevím jméno), která mě s výběrem pomáhala dokonce 2x :-) a vybrala mi i užasný pasek, který šatům dodal šmrnc.

Přeji krasný zbytek léta. S pozdravem, už Radka Kalicherova

Dobrý den, chtěla jsem Vám strašně moc poděkovat za zapůjčení svatebních šatů na 9.7.2015. Byly překrásné, nádherné a nevím jak ještě jinak vyjádřit mé nadšení a radost z celkového dojmu svatby. Byla jsem jak princezna, a to díky Vám. Nikdo ani nepoznal, že jsem již ve 4. měsíci těhotenství :-D, perfektní střih šatů, hihi.

Zasílám Vám pár fotek na památku jako poděkování.
Krásný den přeji, Homolková ( Miňovská)

Dobrý den, chci Vám moc poděkovat za zapůjčení překrásných svatebních šatů. Byly dokonalé, dokonce schovali i těhotenské bříško, u ostatních měly úspěch a já se jednou cítila opravdu jako princezna přeji spousty dalších spokojených zákaznic, Veronika.

Dobrý den, moc děkujeme za kompletní servis a přejeme mnoho úspěchu do dalších let.

Dobrý den, děkujeme za zapůjčení svatebních šatů. Byla jsem velice spokojená.

Dobrý den, posílám vám fotky ze svatby v šatech z vašeho salonu.

Dobrý den, posílám fotky z maturiťáku s těmi nejkrásnějšími šaty.

Dobry vecer, chci vam moc podekovat za tak krasne saty co jste pro me usily. Tady posilam foto.

Dobry den;)...zapujcila jsem si u Vas saty a musim se pochlubit sklidily uspech;)

Zasílám fotografie šatů, které jsem si u vás vždy koupila a vždy byla velice spokojená s vaší profesionalitou.

Dobrý večer, tímto chci poděkovat za vypůjčení těch nekrásnějších šatů i za mojí kamarádku. Děkujeme za profesionální přístup a vstřícnost. Lépe jsme si vybrat nemohly. S pozdravem Tereza Toulová.

Děkuji za vše a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.

Zasílám fotografie ze svatby a chtěla bych moc poděkovat slečnám ze salonu. Pomohly při výběru.Vřele doporučuji.

Dodatečně Vám chci poděkovat nejen za zapůjčení krásných šatů, ale rovněž za vstřícný a perfektní servis.V době shánění šatů jsem pár půjčoven prošla, byli jste ale jednoznačně nejprofesionálnější. Doufám, že už pro svou osobu svatební šaty potřebovat nebudu, ale ráda se vrátím v případě potřeby zapůjčení společenských šatů, a určitě Váš salon budu dále doporučovat.

KONTAKT

Žitná 49
110 00 Praha 1 Nové Město

Tel: +(420) 222 733 810
Mobil: +(420) 774 333 390

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.svatebni-saty-natali.cz

QR KÓD

Image

PROVOZNÍ DOBA

Po 11:00 -    19:00h.
Út 11:00 - 19:00h.
St 11:00 - 19:00h.
Čt 11:00 - 19:00h.
11:00 - 19:00h.
So 10:00 - 17:00h.
Ne zavřeno

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?